do góry
więcej
Aqform Lighting Solution logo

Aqform Lighting Solution

 

AQForm to polski producent nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych. Siedziba firmy mieści się w podkrakowskim Czernichowie, gdzie zespół ekspertów działa w liczącym prawie 3600 m2 Centrum Badawczo-Rozwojowym. Wiedza i doświadczenie specjalistów oraz bogaty park maszynowy sprawiły, że AQForm stał się liderem w branży oświetleniowej na rynku polskim. Dzięki wstąpieniu w 2017 r. do grupy Delta Light Group, obejmującej swą działalnością ponad 120 krajów, AQForm jest coraz bardziej rozpoznawany również na arenie międzynarodowej.

AQForm w swej kolekcji posiada całą gamę opraw architektonicznych, a także rozwiązań bardziej dekoracyjnych, utrzymanych w konwencji geometrycznego minimalizmu. Marka stawia przede wszystkim na wysoką jakość produktów, komfort użytkowania i satysfakcję klienta. Z powodzeniem rozświetla przestrzenie prywatne i komercyjne. Oświetlenie AQForm doskonale sprawdza się w biurach, hotelach, restauracjach, a także domach i apartamentach. Uhonorowana licznymi nagrodami, zyskała duży rozgłos w branży oświetleniowej, szczególnie wśród architektów i projektantów.

kontakt

Aquaform Inc. sp. z o. o.
ul. Przemysłowa 12-14,
32-070 Czernichów,
tel. +48 12 270 21 22
więcej na: 
https://www.aqform.com/pl/

Jesteś producentem oświetlenia?

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.