do góry
więcej
Arrow Electronics logo

Arrow Electronics

Arrow EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) to obok Ameryki i Azji jeden z trzech rejonów sprzedaży firmy Arrow Electronics, do którego zalicza się również Polska. W tym obszarze Arrow Electronics oferuje klientom szerokie portfolio produktów półprzewodnikowych, zarówno analogowych, jak i cyfrowych, elementów pasywnych oraz podzespołów elektromechanicznych, w tym złączy. W naszej ofercie są także produkty do systemów embedded (Arrow Embedded Solutions), do których zaliczamy wyświetlacze, komputery przemysłowe, oprogramowanie, zasilacze oraz technologie bezprzewodowe. Na grupę biznesową Arrow Components EMEA składa się 76 oddziałów rozlokowanych w 31 krajach, z których obsługiwani są klienci z 50 krajów. Liczba ta sukcesywnie rośnie. W Polsce firma Arrow Electronics posiada 3 oddziały: w Warszawie, Katowicach i Gdyni. Arrow oferuje klientom z Europy najszerszą ofertę produktową w branży elektronicznej. Statystycznie, kupując u nas, można skompletować 90% podzespołów znajdujących się na płytce drukowanej. Dzięki unikalnemu połączeniu sieci sprzedaży działającej w skali światowej, dużej liczbie biur i pracowników jesteśmy w stanie pracować blisko naszych klientów, proponując im indywidualne rozwiązania, szerokie spektrum usług i specjalistyczną wiedzę naszych inżynierów wsparcia technicznego. Oferowane produkty pokrywają szeroki zakres zastosowań charakterystycznych dla głównych gałęzi przemysłu, telekomunikacji, elektroniki konsumenckiej i medycznej, IT oraz obszarów charakterystycznych dla transportu i logistyki. Wspieramy także nowe trendy, takie jak oświetlenie LED, gdzie oferujemy kompletne rozwiązania produktów uzupełniane naszym doświadczeniem i wiedzą. Nieustannie poszerzamy też istniejące portfolio, uzupełniając je o najnowsze technologie. Wśród naszych dostawców znajdują się między innymi takie marki jak:

  • Półprzewodniki: ADIAltera, Cypress, Silicon LabsMicrosemi, Cree, Infineon, Osram, NXP, ON Semi, STM, TI, Fairchild, Microchip, Vishay
  • Komponenty power i embedded: MeanWell, Recom, AimtecTraco, TDK Lambda, Powertip, CCT, Toshiba
  • Podzespoły pasywne: Vishay, TDK, Walsin, Panasonic, Kemet, Yageo, AVX, Murata, Littelfuse, Bourns
  • Złącza i elektromechanika: TE, Molex, Amphenol, Omron, C&K, Fujitsu, Honeywell

kontakt

Jesteś producentem oświetlenia?

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.