do góry
więcej
Central Point logo

Central Point

Central Point to polski producent oraz bezpośredni importer wysokiej jakości obwodów drukowanych (jednostronnych, dwustronnych, wielowarstwowych). W produkcji krajowej specjalizuje się w prototypach, krótkich seriach produkcyjnych i expresach 24h. W portfolio Central Point można znaleźć obwody drukowane wykonane na bazie szerokiej gamy laminatów (m.in. FR4, CEM-3, MCPCB) z wykończeniem powierzchni lutowniczych typu HAL, ENIG i OSP.

Central Point to inżynierowie z kilkunastoletnim doświadczeniem, którzy świadczą wysoką jakość usług, terminowość dostaw, wszechstronne rozwiązania logistyczne oraz elastyczne warunki współpracy.

Central Point zapewnia wsparcie merytoryczne na etapie przygotowania produkcji, bezpośrednią i rzetelną współpracę z Klientem w trakcie procesu projektowania, walidację i wprowadzanie zmian do projektu oraz reverse engineering.

Central Point realizuje również specjalistyczne zamówienia dla niestandardowych wartości parametrów obwodów drukowanych. To firma otwarta na innowacyjne i nietypowe rozwiązania.

kontakt

Jesteś producentem oświetlenia?

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.