do góry
więcej
Electreecity logo

Electreecity

Electreecity Sp. z o.o. to wrocławska firma z polskim kapitałem, która od ponad 5 lat zajmuję się projektowaniem i produkcją źródeł zasilania, głównie opartych na technologii litowo-jonowej.

Akumulator ETC zasilają już ponad 3000 pojazdów elektrycznych w całej Europie, w tym skutery, mikrosamochody, samochody dostawcze, pojazdy komunalne, i pojazdy specjalne.

Nasza mocna strona jest zgrany międzynarodowy zespół inżynierów i specjalistów – pasjonatów mobilności zeroemisyjnej, a także rewolucyjnych zmian, które za sobą niesie. To właśnie dzięki ich zaawansowanej wiedzy technicznej oraz wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie tworzyć innowacyjne rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających klientów i aplikacji.

Proces projektowania dostosowujemy do potrzeb Klienta. Wykonujemy zarówno projekty od podstaw, jak i ulepszamy już istniejące systemy. Oferujemy szybki i wydajny proces realizacji: od koncepcji poprzez symulację, prototyp, testy, aż do wykonania produkcji seryjnej.

Łączymy kompetencje firmy technologicznej z firma produkcyjna. Co przekłada się na najwyższa jakość produktu i większe możliwości jego ulepszenia. Naszym celem jest tworzenie inteligentnych systemów zasilania dla dzisiejszego i przyszłego świata.

kontakt

Jesteś producentem oświetlenia?

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.