do góry
więcej
GL Optic logo

GL Optic

Jesteśmy polskim producentem profesjonalnych systemów do pomiaru oświetlenia - od pomiaru pojedynczych diod LED po kompleksowe testy opraw.

Oferujemy kompletne systemy, z przyjaznym interfejsem, przygotowane zgodnie z koncepcją „podłącz i zmierz”, które służą do obsługi pomiarów fotometrii, kolorymetrii oraz kontroli elektrycznej i pomiarów temperatury, dla różnych zastosowań.  Z nami przeprowadzisz audyt zaprojektowanego oświetlenia, ocenisz zgodność z projektem oraz z obowiązującymi normami i standardami,  sprawdzisz czy Twoje produkty oświetleniowe są zgodne  z założeniami projektowymi oraz czy spełniają wymagania  wyznaczone obowiązującymi normami prawnymi. 

POZNAJ NASZE PRODUKTY 

Oprócz instrumentów pomiarowych i systemów oferujemy także usługi pomiarowe oraz wzorcowanie instrumentów w naszym Laboratorium Wzorcującym i Badawczym Promieniowania Optycznego (CARLO), które jako jedyne w Europie Środkowo-Wschodniej jest wyposażone we wzorzec widmowego natężenia napromienienia, czyli promiennik ciała doskonale czarnego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYM LABORATORIUM

Nieustannie projektujemy, rozwijamy, produkujemy i obsługujemy przyrządy do pomiaru światła i systemy przeznaczone dla szerokiego wachlarza zastosowań z różnych branż. Nasz zespół składa się z doświadczonych programistów, inżynierów elektroników i mechaników, techników produkcji, inżynierów sprzedaży i wsparcia technicznego - wszyscy koncentrują się na dostarczaniu inteligentnych i jednocześnie przystępnych cenowo rozwiązań.

Naszymi klientami są wiodący międzynarodowi producenci systemów oświetleniowych, laboratoria testowe i dostawcy, a także start-upy i konsultanci z całego świata, działający w każdej branży związanej z pomiarem światła. Nasze instrumenty i oprogramowanie pomiarowe podlegają ciągłemu rozwojowi, by zapewniać zgodność z wymaganiami międzynarodowych norm i standardów oraz obliczać nowe obowiązujące miary jakości światła.

 

Produkty

GL Opticam 3.0 4K TEC pierwszy, polski miernik do matrycowego pomiaru rozkładu luminancji na drodze. image
GL Opticam 3.0 4K TEC pierwszy, polski miernik do matrycowego pomiaru rozkładu luminancji na drodze.
GL Spectis 4.0 UV VIS NIR laboratoryjny spektroradiometr optyczny do pomiaru lamp UV i innych specjalnych źródeł promieniowania image
GL Spectis 4.0 UV VIS NIR laboratoryjny spektroradiometr optyczny do pomiaru lamp UV i innych specjalnych źródeł promieniowania
GLG A 50-1800 goniofotometr typu A do badania fotometrycznych parametrów lamp LED np. montowanych w pojazdach. image
GLG A 50-1800 goniofotometr typu A do badania fotometrycznych parametrów lamp LED np. montowanych w pojazdach.

Aktualności

3.11.2020 Nowe Laboratorium Wzorcujące i Badawcze Promieniowania Optycznego ( CARLO ) stworzone przez GL Optic

Do tej pory GL Optic była znana jako producent precyzyjnych instrumentów pomiaro...

30.11.2021 GL Optic wystawcą na Targach Światło

„Targi Światło to największe w Polsce wydarzenie poświęcone branży oświetleniowe...

kontakt


Email: office@gloptic.com

Telefon: +48 61 819 40 03 

Facebook  
LinkedIn
Youtube

Jesteś producentem oświetlenia?

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.