do góry
więcej
Greenie Polska logo

Greenie Polska

Firma Greenie Polska została założona w lutym 2012 roku przez inżynierów z doświadczeniem w bankowości oraz finansach. Od początku w ofercie firmy znalazło się unikalne oświetlenie przemysłowe i uliczne Greenie LED AluCorn, które dzięki swojej wydajności i bezawaryjności zostało docenione przez Klientów i zapewniło Greenie szybki rozwój. Obecnie oferta obejmuje każdy rodzaj oświetlenia LED – od ulicznego, poprzez przemysłowe, biurowe i komercyjne, po rozwiązania oświetlenia domowego.  Doświadczenie założycieli firmy w świecie finansów pozwala zwracać szczególną uwagę na walory oszczędności energii, jakie niesie za sobą zamontowanie produkowanego oświetlenia LED. Pozwala także na czynne wsparcie klientów we wdrażaniu bezpłatnej modernizacji oświetlenia na LED. Dostosowanie produktów i oferty do indywidualnych potrzeb klientów pozwala nam cieszyć się ciągłym wzrostem firmy oraz ekspansją na rynki zagraniczne.

Oferta Greenie
W ofercie Greenie Polska znajduje się zarówno oświetlenie domowe, jak i przemysłowe o rewelacyjnym stosunku ceny do jakości. Greenie Polska posiada wiele bezkonkurencyjnych produktów, takich jak plafony, reflektory, żarówki led, świetlówki, naświetlacze led, projektory, lampy solarne, lampy uliczne, taśmy LED oraz maty grzewcze. Sprzedawane są w różnych wariantach, z możliwością wyboru temperatury barwowej, mocy, jasności, klasy szczelności, wydajności świetlnej oraz wymiarów. Wiele z nich posiada także możliwość indywidualnej personalizacji.
 

Co wyróżnia Greenie? Nieustanny rozwój. Greenie Polska pracuje nad dostosowaniem nowoczesnych rozwiązań do rosnących potrzeb i oczekiwań klientów. Oświetlenie ledowe Greenie to połączenie nowoczesnych technologii i solidnych materiałów wraz z troską o ekologię. Jesteśmy odpowiedzialni za naszą planetę, więc uczyńmy ją najjaśniejszym miejscem do życia. Greenie Polska posiada ponad 1300 nowoczesnych produktów, które personalizuje na potrzeby wielu inwestycji. Projektanci dokładają wszelkich starań, aby w asortymencie znalazły się tylko sprawdzone artykuły najwyższej jakości tworzone ze specjalną dbałością o szczegóły. Greenie Polska oferuje produkty o długiej żywotności z okresem gwarancji nawet do 10 lat. Nie przestają ich udoskonalać, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego wymagającego klienta.

 

kontakt

Greenie Polska
Wołowska 16
02-675 Warszawa
tel.: +48 22 842 22 32
https://greenie-world.com/

Jesteś producentem oświetlenia?

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.