do góry
więcej
LUMI TEAM logo

LUMI TEAM

Jakość, bezpieczeństwo, niezawodność – to filary produkcji systemów oświetlenia przemysłowego i drogowego. Wyznaczając sobie szczyt do zdobycia – sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów – odrzuciliśmy półśrodki i postanowiliśmy produkować oprawy od podstaw u siebie, w LUMI TEAM.

Nasze zaplecze technologiczne pozwala na pełną kontrolę nad ich wykonaniem: dysponujemy zautomatyzowaną, nowoczesną odlewnią, sterowanymi numerycznie maszynami obróbki skrawaniem, linią montażową, laboratorium kontroli jakości i malarnią proszkową. Nasze oprawy oświetleniowe są nie tylko funkcjonalnym produktem. Są odpowiedzią na wyzwania, przed którymi stają nasi Klienci. Wiemy, jak istotną rolę odgrywa odpowiednie oświetlenie magazynów, hal produkcyjnych, dróg, parkingów i rozumiemy, jakie znaczenie mają dla firm czy gmin oszczędności. Osiągamy znakomite parametry iluminacyjne dzięki najwyższej jakości komponentom i odpowiednim projektom. Dbamy o wzornictwo – bazujemy na doświadczeniu, ale i odważnie wprowadzamy nowoczesne rozwiązania. Obce są nam kompromisy, gdy chodzi o oprawy sygnowane naszą marką: kluczowa jest dla nas dbałość o szczegóły. Oprawy, które sprzedajemy mają zdawać codzienny egzamin z efektywności, więc stawiamy na rozwiązania technologiczne, które gwarantują wieloletnią żywotność oświetlenia. Jesteśmy pewni tego, co tworzymy – nie bez powodu zastrzegliśmy nasze wzory przemysłowe, a produkty obejmujemy gwarancją. Działamy z nastawieniem na precyzję, bo w ten sposób eliminujemy miejsce na błędy. Dla nas, LUMI TEAM jest synonimem niezawodnego oświetlenia.

Produkty

BEETLE LED HIGH BAY image
BEETLE LED HIGH BAY
<p>OPRAWA, KTÓRA PODNOSI POPRZECZKĘ W OŚWIETLENIU LED</p>
SQUARE LED HIGH BAY image
SQUARE LED HIGH BAY
<h3>OPRAWA, KTÓRA ZAPEWNIA OSZCZĘDNOŚCI DO KWARDRATU</h3>
SQUARE PETROL LED image
SQUARE PETROL LED
POZWÓL ROZBŁYSNĄĆ SWOJEJ STACJI PALIW
CITY STREET LED image
CITY STREET LED
<h3>OPRAWA, KTÓRA ROZŚWIETLI CI DROGĘ</h3>
LUCA HERMETIC  LED image
LUCA HERMETIC LED
<h3>OPRAWA HERMETYCZNA DO ZADAŃ SPECJALNYCH</h3>
LUTURE HERMETIC LED image
LUTURE HERMETIC LED
<h3>MNOGOŚĆ WERSJI DLA TWOJEJ WYGODY</h3>

kontakt

Jesteś producentem oświetlenia?

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.