do góry
więcej
Nowator logo

Nowator

Jesteśmy producentem nowoczesnych lamp LED przeznaczonych dla przemysłu. Od 2001 roku zajmujemy się produkcją opraw oświetleniowych i lamp LED.Najpierw produkowaliśmy żyrandole i kinkiety dla odbiorców prywatnych, aby 10 lat później – w roku 2011 – wyspecjalizować się w produkcji lamp LED dla zakładów przemysłowych, pracujących w szczególnych warunkach i wymagających zastosowania specjalistycznych materiałów.

Ta specjalizacja możliwa jest dzięki współpracy naszych ekspertów z pracownikami naukowymi Politechniki Częstochowskiej. To dzięki nim, a szczególnie dr. inż. Markowi Kurowskiemu, który od lat zajmuje się techniką świetlną, zainteresowaliśmy się nowoczesnymi źródłami światła, jakimi są lampy LED i ich zastosowaniu w obiektach produkcyjnych.

Opracowaliśmy system lamp NOWATOR, które spełniają najwyższe wymagania techniczne i jakościowe dla obiektów przemysłowych! Rozwiązania technologiczne zastosowane w produkcji lamp NOWATOR dają nawet 70% oszczędności energii elektrycznej, zapewniając jednocześnie właściwe oświetlenie hal fabrycznych, magazynów czy też miejsc pracy.

Do każdego projektu i produkty podchodzimy indywidualnie. Uwzględniamy potrzeby i preferencje Klienta, a przede wszystkim warunki, w jakich będą pracować nasze lampy. Zwracamy uwagę na nowoczesną formę opraw oświetleniowych, dostosowując je do przestrzeni. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia sprawdzonych dostawców źródeł światła LED, nie bazując jednak na gotowych produktach.

Wszystkie oprawy oświetleniowe i lampy NOWATOR objęte są 5-letnią gwarancją. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Poznaj nasze produkty

kontakt

Jesteś producentem oświetlenia?

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.