do góry
więcej
Optimal Balance logo

Optimal Balance

Jako jedna z nielicznych polskich firm w praktyczny i skuteczny sposób zarządzamy należnościami w sektorze B2B. Nasz zespół wywodzi się z międzynarodowych organizacji finansowo-ubezpieczeniowych, które w głównej mierze zajmują się, zarządzaniem ryzykiem handlowym obecnie należą do grona naszych Klientów. Doskonale znamy zasady, mechanizmy, systemy dostępne i funkcjonujące w branży. Dzięki tej wiedzy jesteśmy o krok przed innymi.

Mamy wieloletnie doświadczenie – na polskim rynku istniejemy od 2001 roku. Z działalności gospodarczej „Manczur Piotr CFO Partner” w 2015 roku powstała dzisiejsza spółka prawa handlowego Optimal Balance. Na wspólny sukces pracuje grono specjalistów tworzących sprawny zespół, który z pełną pasją może realizować wspólne marzenia i chętnie podzielić się zdobytą wiedzą.

  • 17 lat doświadczenia w Polsce
  • Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów
  • Twoje Finanse 360 – doradzamy w zakresie finansów, ubezpieczeń należności, szacowania i zabezpieczania ryzyka, prawa, procesów sprzedażowych i zarządzania nieruchomościami. Zapewniamy kompleksową windykację na każdym etapie postępowania (polubownym, sądowym, komorniczym).
  • 150 zadowolonych klientów
  • 500 aktywnych użytkowników platformy Vindykator-online.eu
  • 10 milion złotych – średnia kwota odzyskiwanych należności w ciągu kwartału
  • 0% ryzyka – rozliczenie na zasadzie success fee

Optimal Balance Sp. z o.o.
Wydział Windykacji
ul. Plac Solny 15, 50-062 Wrocław

Tel.: +48 71 712 13 90
Tel. kom.: +48 570 360 006

kontakt

Jesteś producentem oświetlenia?

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.