do góry
więcej
Pollight logo

Pollight

Pollight jest jedną z najprężniej rozwijających się firm projektowych, dostarczających oraz instalujących inteligentne systemy oświetlenia drogowego oraz wewnętrznego w technologii LED w Polsce.

Od wielu lat obserwowaliśmy rozwój technologii systemów LED, a kiedy jej zastosowanie zaczęło być racjonalne pod względem ekonomicznym oraz jakościowym, w 2013 rozpoczęliśmy działalność w profesjonalnej strukturze nowoczesnej organizacji, bazując na zdobytym wcześniej korporacyjnym doświadczeniu. Początkowo nasza działalność skupiła się na projektowaniu oraz dostarczaniu systemów oświetlenia wewnętrznego. Unikatowa wiedza projektowa oraz produktowa pracowników firmy umożliwiła naszym Klientom uzyskanie wysokich oszczędności. Wiele inwestycji przeprowadzonych przy naszym udziale nie tylko zwróciło się, ale nadal generuje wysokie oszczędności.

Bazując na doświadczeniu swoim oraz pozyskaniu inwestora zagranicznego, w 2017 roku Pollight otworzył się na rynek oświetlenia drogowego, a więc na potrzeby rynku publicznego. Przy zastosowaniu najwyższej jakości opraw oświetleniowych skonstruowanych przy udziale naszych ekspertów, Pollight w drodze zamówień publicznych, został wybrany do realizacji szeregu projektów.

Dziś Pollight ma na koncie modernizację ponad 10,000 opraw oświetlenia drogowego. Równocześnie będąc w trakcie realizacji kolejnych projektów nieustannie powiększa portfolio realizacji. Nasza wiedza praktyczna w zakresie zastosowania nowoczesnych systemów oświetlenia LED jest unikatowa na rynku, a co za tym idzie posiada wysoka wartość dla Klientów. Dlatego celem jest rozwój zakresu działalności o nowe technologie, które pozwolą nam być liderem w nadchodzącym trendzie Smart City

kontakt

Jesteś producentem oświetlenia?

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.