do góry
więcej
Rabbit Sp. z o.o. logo

Rabbit Sp. z o.o.

Rabbit Sp. z o.o.

od 30 lat oferuje nowoczesne i przyjazne dla środowiska naturalnego rozwiązania z zakresu sterowania oświetleniem ulicznym. Jest jednym z największych polskich producentów systemów do sterowania, zarządzania i monitoringu oświetlenia ulicznego, drogowego i architektonicznego. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania techniczne, bezawaryjność i długotrwałe użytkowanie.

W ofercie firmy znajdują się kompletne rozwiązania do sterowania oświetleniem zewnętrznym oraz redukcji kosztów oświetlenia: system zdalnego monitorowania i zarządzania oświetleniem ulicznymi CPAnet, system do sterowania i monitoringu oświetlenia ulicznego midiBLUE, sterowniki oświetlenia ulicznego: microBLUE, microBLUE z GPS, CPA 4.0, sterownik oświetlenia obiektów sportowych CPA Sport, autonomiczne reduktory mocy w oprawach sodowych APC-2, autonomiczne reduktory mocy w oprawach LED APC-LED, reduktory-stabilizatory napięcia w oświetleniu ulicznym, kompensatory mocy biernej pojemnościowej, szafy oświetlenia ulicznego LED.

kontakt

RABBIT Sp. z o.o.
ul. Krakowska 141-155
50-428 Wrocław
tel.: +48 71 328 50 65
więcej na: www.rabbit.pl

Jesteś producentem oświetlenia?

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.