do góry
więcej
RGBpro logo

RGBpro

Firma RGB jest następcą firmy RGB Lighting, która istnieje od 2008 roku i zajmuje się produkcją, projektowaniem układów oświetlenia ledowego w całym obszarze jego zastosowania.

Przez okres prawie 10 lat daliśmy się poznać jako solidny partner potrafiący sprostać wysokim wymaganiom największych firm w Polsce, które dopiero wdrażały nową technologię LED. Obecnie ze względu na duże doświadczenie, czas który jesteśmy na rynku oraz współpracę z wieloma dystrybutorami podzespołów elektronicznych oraz podkładów PCB i MPCB jesteśmy wstanie sprostać każdemu wyzwaniu i osiągną bardzo atrakcyjne ceny, które na pewno są jednymi z lepszych na rynku.

Posiadamy własną kompletną linię SMT, umożliwiającą wielkoseryjną produkcję dowolnych modułów LED, bądź innej elektroniki. Posiadamy również możliwości produkcji THT ręcznej oraz na fali lutowniczej.

Wykorzystywane przez nas podzespoły elektroniczne są najwyższej jakości i renomowanych firm. Stosujemy LED-y tylko renomowanych takich jak CREE, OSRAM, Samsung itp. dostarczanych tylko przed oficjalnych dystrybutorów co gwarantuje niezawodność w ich działaniu.

kontakt

Jesteś producentem oświetlenia?

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.