do góry
więcej
SEP logo

SEP

Oddział Krakowski SEP, skupia aktualnie w 100 roku działalności 1200 członków indywidulanych, zrzeszonych w 36 kołach i 5 sekcjach naukowo-technicznych. Oddział posiada 32 członków wspierających. Prowadzi równokierunkowa działalność naukowo-techniczna. Odział wykonuje usługi w zakresie: organizacji konferencji i narad, organizacji seminariów promocyjnych, kursów przygotowawczych do egzaminów kwalifikacyjnych dla elektryków, organizacji kursów przygotowawczych do egzaminów na uprawnienia budowlane dla elektryków, przeprowadzania egzaminów kwalifikacyjnych dla osób dozoru i eksploatacji w zakresie elektroenergetycznym, cieplnym i gazowym, pośrednictwa w sprzedaży materiałów szkoleniowych, działalności informacyjnej i doradztwa technicznego, opiniowania wniosków o nadanie specjalizacji zawodowej dla inżynierów i techników, opiniowania wniosków w sprawie nadania rekomendacji dla wyrobów i usług w branży elektrycznej.

Przy Oddziale Krakowskim działa Ośrodek Rzeczoznawstwa SEP, grupujący aktualnie 80 rzeczoznawców i 50 specjalistów. Ośrodek wykonuje ekspertyzy, orzeczenia i opinie we wszystkich dziedzinach elektryki.

kontakt

Jesteś producentem oświetlenia?

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.