do góry
więcej
TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. logo

TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

jest jednym z czołowych europejskich producentów oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego oraz osprzętu elektronicznego do zastosowań w technice oświetleniowej. Świadczy szeroki zakres usług od projektowania po wykwalifikowany serwis. Działalność TM TECHNOLOGIE nie ogranicza się do terytorium Polski. Produkty są z powodzeniem eksportowane do krajów na całym świecie. Wielokrotny laureat Gazeli Biznesu i Forbesa.

W TM TECHNOLOGIE szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo w miejscu pracy, o czym świadczy uzyskanie przez nas certyfikatu BS OHSAS 18001:2007 za wprowadzenie systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.
Cały proces produkcyjny podporządkowujemy idei jakości. Najwyższe standardy produktów i usług realizujemy dzięki systemowi zarządzania jakością zgodnemu z normą EN ISO 9001:2015. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i zatrudniamy najlepszych specjalistów, nieustannie stawiając na rozwój firmy oraz jej pracowników. 

17
16
1329
17
lat doświadczenia w branży oświetlenia awaryjnego
16
zorganizowanych szkoleń TM AKADEMIA
1329
oświetlonych inwestycji

Produkty

ONTEC C image
ONTEC C
OŚWIETLENIE ANTYPANICZNE
DATA 2 EASY image
DATA 2 EASY
SYSTEM ROZPROSZONY
TM.ONTEC C M1, M2 image
TM.ONTEC C M1, M2
OŚWIETLENIE ANTYPANICZNE
TM ONTEC.G image
TM ONTEC.G
test1234

kontakt

TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.
32-084 Morawica
Morawica 355, k/Krakowa
tel.: +48 12 444 60 60
więcej na: www.tmtechnologie.pl

Jesteś producentem oświetlenia?

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.